NOAPOLOGY – Ashes (formerly Sershen&Zaritskaya) ORIGINAL SONG



STØTTE os
►PATREON:
https://www.patreon.com/sershenzaritskaya
►PayPal:
[e-mail beskyttet]
►Bandcamp (køb numre):
http://sershenzaritskaya.bandcamp.com

------------------------
Følg os på Instagram:
------------------------
Instagram:
https://www.instagram.com/noapology_official
https://www.instagram.com/dariazaritskaya
https://www.instagram.com/sergeysershen
http://instagram.com/kim_drums​
http://instagram.com/alex_shturmak​

Musik: Daria Zaritskaya og Sergey Sershen
Tekst: Daria Zaitskaya

Vokal: Daria Zaritskaya
Guitarer: Sergey Sershen
Bas: Alex Shturmak
Trommer: Dmitry Kim

HOLD:

Instrueret af Mitya Shmurak @mitya_shmurak
DOP – Tim Avramchuk @tim_avramchuk
Producer – Hryhorii Shevchenko @hryhorii_shevchenko
Stil – Eugen Kirienko @eugenkirienko
Make-up – Svitlana Rymakova @rymakova
1AC – Max Shcherbonos @max_shcherbonos
2AC – Denis Shapoval @denisshapoval
Fokustrækker – Artem Turchenko @turchenko_art
Gaffer – Sergiy Khizgnyak @khizhniak498
Electric – Tsarov Anton @tsariov8
Bedste dreng – Andrey Khizhnyak @zzzandrezzj
Colorist – Ann Pysarenko @lunar_edge
Koregraf: Daria Oliynyk @dariaoleyniik
Backstage-kamera: Andrii Kaluhin @moophic
-------------------------------------------

ASKE

Du er lige så knust, som jeg er
Men du er en bedre løgner
Du lærte mig at spille dette spil
Du fortalte mig, at du ville tage mig højere op
Og nu er der ild på himlen
Og jeg er ved at miste min søvn
Jeg skriger, men ingen hører mig græde

Jeg kan ikke tage mere
orker bare ikke mere
Jeg kan ikke tage mere
Jeg orker ikke mere!!

Du stak mig i ryggen
Og nu ved du, at du har begået en stor fejl
Noget du ikke kan slette
Og nu vender vi os til aske...
Vi kan ikke gå tilbage
Du tog noget væk, jeg ikke kan erstatte
Blod på dine hænder, du er så stor en skændsel!
Og nu vender vi os til aske...

Du er lige så ensom som jeg er
Vi er så syge og trætte
Indrøm, at vi begge har tabt kampen
Åh kan du ikke se, vi drukner?
Og nu er der torden på himlen
Det holder mig vågen om natten
Jeg bløder, men nu er mine øjne tørre
For jeg kan ikke mere
Jeg kan ikke tage mere
Nej, jeg orker ikke mere
Jeg orker ikke mere!!!!

Omkvæd

Træt af at se hinandens ansigter
Nu bygger vi højere hegn
Vi bygger dem højere og højere...
Men jeg vil rejse mig fra asken
Jeg vil rejse mig fra asken
Jeg vil rejse mig fra asken!
Åhhh!

Omkvæd


Doven pladsholder NOAPOLOGY 8211 Ashes tidligere Sershen amp Zaritskaya ORIGINAL SANG


NOAPOLOGY – Ashes (tidligere Sershen&Zaritskaya) ORIGINAL SANG Relaterede indlæg

Føj til mit bogmærke

Endnu ingen konto? Tilmeld

Doven pladsholder NOAPOLOGY 8211 Ashes tidligere Sershen amp Zaritskaya ORIGINAL SANG
Forfatter: Jordan